Kronikë e zezë

Vdiq i aksidentuari i 10 ditëve më parë në Istog

FOTO: KOHA/Ilustrim
 

Një i ri nga Istogu ka vdekur si pasojë e një aksidenti që pësoi 10 ditë më parë.

Personi me inicialet D.B. ishte goditur nga një veturë dhe si pasojë e saj, nuk arriti t’i mbijetojë plagëve.