Kronikë e zezë

Dy të mitura në Lipjan vjedhin një arkë me të holla

Foto lustrim
 

Dy vajza të mitura dyshohet se kanë kryer një vjedhje në Lipjan.

Një ditë më parë në Lipjan një person ka raportuar se rreth orës 13, dy vajza të mitura kanë hyrë në objekt dhe aty kanë thyer arkën, duke i vjedhur të hollat që ishin në të.