Kronikë e zezë

Arrestime e bastisje pas të shtënave me armë në Rahovec

 

Tre persona janë arrestuar në fshatin Denjë të Rahovecit pas informacioneve se kishte pasur të shtëna me armë zjarri në këtë fshat.

Policia ka ndaluar B.B, P.M. dhe B.M të cilët një ditë më parë në fshatin Denjë, kishin shtënë me armë si pasojë e një mosmarrëveshje të mëhershme.