Kronikë e zezë

Prishtinasit i grabiten para nën kërcënim të elektroshokut

 

Një person nga Prishtina ka njoftuar Policinë e Kosovës se nën kërcënim të elektroshokut i dyshuari mashkull kosovar i ka grabitur para.

dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.