Kronikë e zezë

Tentim vrasje në Rahovec

Foto: Ilustrim
 

Një vrasje në tentativë ka ndodhur në Rahovec më 20 korrik.

Dy persona janë arrestuar pasi kanë sulmuar një tjetër dhe kanë shtënë me armë zjarri në ajër.