Kronikë e zezë

Aksident në Prishtinë në afërsi të shkollës “Faik Konica”

 

Është aksidentuar një veturë me targa të Malit të Zi në afërsi të shkollës “Faik Konica” në Prishtinë.

Vetura ka dal nga rruga dhe ka goditur një shenjë komunikacioni. Nuk është raportuar për të lënduar.