Kronikë e zezë

Aksident në Gjilan, katër persona dërgohen në QKUK

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Katër persona kanë pësuar lëndime trupore në një aksident trafiku në Gjilan.

Policia ka njoftuar se aksidenti ka ndodhur të dielën në orën 00:05, ku për shkak të mospërshtatjes së shpejtësisë në kushtet e rrugës, vozitësi ka humbur kontrollin mbi veturën dhe ka dalë nga rruga duke goditur një urë betoni.