Kronikë e zezë

Në Vushtrri burri me probleme psikike plagos bashkëshorten

Policia e Kosoves - SHPK
 

Një burrë me probleme psikike në Vushtrri ka plagosur të shtunën mbrëma me armë zjarrin bashkëshorten e tij, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Bashkëshortja ka kërkuar ndihmë mjekësore dhe është dërguar në QKUK për tretman.