Kronikë e zezë

Plagoset me armë zjarri një person në Klinë

Foto: Ilustrim
 

Një person është plagosur me armë zjarri në Klinë, të mërkurën në mbrëmje.

Nuk dihen shkaqet që çuan deri në plagosje, mirëpo Policia e Kosovës e ka arrestuar të dyshuarin dhe po e interviston.