Kronikë e zezë

Burri me probleme psikike në Gjakovë sulmon nënën dhe vëllain

Foto: Ilustrim
 

Një burrë me probleme psikike në Gjakovë ka sulmuar fizikisht nënën dhe vëllain e tij, njofton Policia e Kosovës.

Viktimat kanë refuzuar tretmanin mjekësor.