Kronikë e zezë

Therje me thika në sheshin e Ferizajt, lëndohen rëndë dy persona

 

Dy persona kanë mbetur të lënduar pas një përleshje me thika në qendër të qytetit të Ferizajt.

Përleshja kishte filluar ndërmjet disa personave rreth orës 21:30 në sheshin e qytetit, ndërkohë menjëherë ka intervenuar Policia e Kosovës dhe ka arrestuar dy persona të dyshuar.