Kronikë e zezë

U arrestua i mituri i cili me armë zjarri u fut me dhunë në veturën e një burri

U arrestua i mituri i cili me armë zjarri u fut me dhunë në veturën e një burri
Foto: Ilustrim
 

U arrestua një i mitur në Gjilan pasi duke kërcënuar me armë zjarri, u fut dhunë në makinën e një burri.

Policia në pas konfiskoi një pistoletë me pesë fishekë, dy thika dhe një maskë.