Kronikë e zezë

Arrestohet nëna që rrahu dy fëmijët e saj në Ferizaj

Arrestohet nëna që rrahu dy fëmijët e saj në Ferizaj
FOTO: Ilustrim
 

Policia e Kosovëska njoftuar për arrestimin e një gruaje, pasi e njëjta ka ushtruar dhunë ndaj dy fëmijëve të vetë, të cilat janë në moshë të mitur.

Sipas Policisë, të dyshuarës dhe dy fëmijëve të saj u është ofruar tretman mjekësor.