Kronikë e zezë

​Paraburgim ndaj dy të pandehurve dyshohet se e rrahën një person në Prizren pas një fjalosje në kafene

 

Gjykata Themelore në Prizren ka caktuar masën e paraburgim prej 30 ditëve ndaj dy personave për shkaktim të lëndimit të rëndë trupor.

D.R. dhe E.R. akuzohen se në natën e 24 marsit në Prizren, kishin rrahur një person, pasi me të fillimisht ishin fjalosur në kafene.