Kronikë e zezë

Rrihen mes veti dy motra në Podujevë

Rrihen mes veti dy motra në Podujevë
 

Është raportuar se dy motra nga Podujeva janë grindur mes vete si dhe kanë sulmuar fizikisht njëra tjetrën.

Dy të dyshuarat janë intervistuar dhe pastaj me konsultim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.