Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Podujevë

Zhduket një vajzë në Podujevë
 

Një grua nga fshati Sveçël e Podujevës ka raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Policia po merret me rastin.