Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Ferizaj, dyshohet se rrahu gruan dhe pesë fëmijët

Arrestohet një person në Ferizaj, dyshohet se rrahu gruan dhe pesë fëmijët
 

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në fshatin Dubravë të Ferizajt pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe pesë fëmijëve të tij.

Policia njofton se rasti ka ndodhur të martën rreth orës 04:20, ku pas arrestimit, A.D. i janë konfiskuar pesë revole të ndryshme, dy granata dore, një elektroshok dhe pesë thika.