Kronikë e zezë

Tre ditë pas aksidentit, gjendet i vdekur një person në Han të Elezit

Tre ditë pas aksidentit, gjendet i vdekur një person në Han të Elezit
Foto: KOHA
 

Një vozitës i një automjeti të udhëtarëve ka vdekur në një aksident rrugor në magjistralen Hani i Elezit-Kaçanik.

Sipas njoftimit policor, aksidenti ka ndodhur më 15 janar ndërsa të hënën është gjetur viktima 47-vjeçar H.Rr. dhe automjeti i tij.