Kronikë e zezë

Vdekje e dyshimtë në Novobërdë

Vdekje e dyshimtë në Novobërdë
Foto: Ilustrim
 

Një person nga Novobërda ka raportuar në Policinë e Kosovës mbrëmjen e së enjtes se gjyshi i tij ka bërë vetëvrasje.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe ekipi mjekësore i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës.