Kronikë e zezë

Vrasje në tentativë në Lipjan, sulmohet me thikë nga tre të mitur

 

Një person në Lipjan ka raportuar se është sulmuar me thikë nga së paku tre meshkuj të mitur.

Sipas raportit nga Policia, viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe më vonë është liruar.