Kronikë e zezë

Nën kërcënim të armës dhe thikës grabitet një institucion mikrofinanciar në kryeqytet

Nën kërcënim të armës dhe thikës grabitet një institucion mikrofinanciar në kryeqytet
 

Një institucion mikrofinanciar në kryeqytet është grabitur mbrëmjen e së premtes nga disa të dyshuar.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha, në një përgjigje për KOHËN tha se të dyshuarit ishin armatosur me armë dhe thikë, dhe nga aty kanë vjedhur para. KOHA gjithashtu ka kuptuar se bëhet fjalë për grabitje në një pikë të “Western Unionit” në rrugën Eqrem Qabej”.