Kronikë e zezë

Vidhen pajisje në shkollën “Ibrahim Rugova” në Obiliq, arrestohen tre të mitur

 

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona të dyshuar për vjedhje në shkollën "Ibrahim Rugova" në Obiliq.

Në njoftimin e policisë thuhet sot rreth orës 15:30 është pranuar informata për vjedhje të pajisjeve elektronike, muzikore si dhe gjësende të ndryshme shkollore.