Kronikë e zezë

Tenton t’i japë ryshfet 10 euro policisë kufitare në Merdar, arrestohet

 

Një person është arrestuar në Pikën Kufitare në Merdar, pasi kishte tentuar t’i japë ryshfet 10 euro policisë kufitare.

Ai është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.