Kronikë e zezë

Zhduket një e mitur në Viti

Zhduket një e mitur në Viti
 

Një e mitur nga fshati Dobresh i Vitisë është raportuar e zhdukur. Rastin në Polici e ka raportuar vëllai i saj.

Ai ka thënë se e mitura është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.