Kronikë e zezë

Arrestohet një i dyshuar për dhunim në Ferizaj

Foto: KOHA
 

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua nga Ferizaj dyshohet se është dhunuar nga një person.

Sipas njoftimit policor, rasti është raportuar rreth orës të enjten në orën 21:30 ku me vendim të prokurorit, është bastisur shtëpia e të dyshuarit dhe janë konfiskuar 39 fishekë të revoles dhe një elektroshok.