Kronikë e zezë

Vrasje në tentativë, shtien me armë nga vetura në veturë tjetër derisa ishin në lëvizje

Vrasje në tentativë, shtien me armë nga vetura në veturë tjetër derisa ishin në lëvizje
Foto: Ilustrim
 

Të premten në Podujevë është raportuar për një vrasje në tentativë në Policinë e Kosovës.

Viktima kishte njoftuar policinë se derisa ishte me gruan dhe vajzën duke lëvizur në rrugë me veturë, një veturë përballë ka shtënë me armë zjarri.