Kronikë e zezë

Një grua braktis foshnjën e saj në Prizren

Një grua braktis foshnjën e saj në Prizren
Foto: Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një grua në Prizren pasi që dyshohet se braktisur foshnjën e saj. Sipas njoftimit policor, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 10:00, ndërsa në lidhje me rastin edhe informuar edhe prokurori i shtetit.

Pas intervistimit, e dyshuara është liruar dhe rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.