Kronikë e zezë

Aksident në Gjilan, një grua godet me veturë dy këmbësorë

Foto: Ilustrim
 

Një grua në Komunën e Gjilanit ka shkaktuar një aksident trafiku duke goditur dy këmbësorë.

Rasti ka ndodhur gjatë së hënës ndërsa Policia e Kosovës njofton se të lënduarit në këtë aksident janë një grua dhe një burrë, që iu është ofruar trajtimi mjekësor. Aksidenti ka ndodhur si pasojë e pakujdesisë së vozitëses ndërsa pas intervistimit, rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.