Kronikë e zezë

Aksident në Prishtinë, lëndohen dy persona

Aksident në Prishtinë, lëndohen dy persona
Foto: Ilustrim
 

Dy persona kanë mbetur të lënduar në aksidentin e sotëm, në rrugën “Ahmet Krasniqi”, në Prishtinë.

Policia e Kosovës i ka thënë KOHËS se aksidenti ka ndodhur në orën 09:30 dhe aty janë përfshirë dy vetura.