Kronikë e zezë

Raportohet për dhunë në familje, Policia i gjen në shtëpi edhe armë e municion

Raportohet për dhunë në familje, Policia i gjen në shtëpi edhe armë e municion
Foto: PK

Pas informatës për dhunë në familje, Policia e Kosovës, ka arrestuar një të dyshuar pasi në shtëpinë e tij ka gjetur edhe armë e municion.

‘Njësiti Policorë pranë Stacionit Policorë në Pejë, menjëherë iu kanë përgjigjur vendit të ngjarjes dhe me të hyrë në një dhomë, mbi një tryezë kanë hasur në disa armë dhe municion. I dyshuari L. M. I lindur më 1974 është arrestuar”, ka njoftuar Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë.