Kronikë e zezë

Aksident mes kamionit dhe autobusit në Prishtinë

Aksident mes kamionit dhe autobusit në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur sot mes një kamioni dhe një autobusi të trafikut urban në kryeqytet.

Aksidenti ka ndodhur të katedralja “Nëna Terezë”, ndërkaq nuk dihet nëse ka të lënduar.