Kronikë e zezë

Një i plagosur me armë zjarri në lagjen “Dardania” në Prishtinë

Një i plagosur me armë zjarri në lagjen “Dardania” në Prishtinë
Foto: Ilustrim
 

Rreth orës 15:30 në lagjen “Dardania” në kryeqytet ka ndodhur një plagosje me armë zjarri.

Zëdhënësja e Policisë në rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, i tha KOHËS se ai është dërguar për tretman mjekësor derisa një person është identifikuar si i dyshuar dhe janë në kërkim të tij.