Kronikë e zezë

Arrestohet një grua pasi ngacmoi një burrë, e kishte të ndaluar nga gjykata

Foto: Ilustrim
 

Një Gjykatë ia kishte ndaluar t’i afrohet një burri, por një grua nga Suhareka raportohet se i kishte shkuar madje në shtëpi dhe e kishte ngacmuar e shqetësuar.

Policia e Kosovës, në raportin 24 orësh, nuk njofton për raportin që kishin mes vete, porse e dyshuara është arrestuar për ngacmim ndaj tij.