Kronikë e zezë

Infermieri shqiptar me të fejuarën i zbraz llogarinë bankare burrit që vdiq nga COVID-19

Infermieri shqiptar me të fejuarën i zbraz llogarinë bankare burrit që vdiq nga COVID-19

I vjedh portofolin burrit që u shtrua në spital me koronavirus dhe i zbraz llogarinë bankare në pak kohë. Rasti i infermierit shqiptar në Itali është shpërndarë gjerësisht në mediat vendase, duke e konsideruar një veprim të ulët.

Bëhet fjalë për një infermier 41-vjeçar, nga Shqipëria, i cili tani po hetohet në gjendje të lirë së bashku me të dashurën e tij 21-vjeçare, transmeton Panorama.