Kronikë e zezë

Vetura përplaset në trenin në Pejë – dy të lënduar

Vetura përplaset në trenin në Pejë – dy të lënduar
Foto: Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë

Dy persona kanë mbetur të lënduar në Pejë, pasi që vetura me të cilën udhëtonin e ka goditur trenin, është bërë e ditur nga policia në Pejë.

Sipas njoftimit të Drejtorisë Rajonale të Policisë, dy personat janë dërguar në spital dhe ata janë jashtë rrezikut për jetë.