Kronikë e zezë

Një i vrarë dhe dy të plagosur në Gjakovë, arrestohet i dyshuari

 

Një vrasje dyshohet të ketë ndodhur në orët e hershme të mëngjesit të sotëm në fshatin Bardhaniq të komunës së Gjakovës.

Një shtetas i Shqipërisë raportohet të ketë vrarë një burrë, derisa ka plagosur edhe gruan dhe djalin e viktimës.