Kronikë e zezë

Lajmëroi rrejshëm se po e maltretonte burri, arrestohet një grua në Mitrovicë

Lajmëroi rrejshëm se po e maltretonte burri, arrestohet një grua në Mitrovicë

Një grua në Mitrovicë të Veriut është arrestuar pasi dyshohet se ka gënjyer se bashkëshorti i saj po e kërcënonte dhe maltretonte.

Policia në raportin 24-orësh ka njoftuar se e njëjta dyshohet se ka probleme psikike.