Kronikë e zezë

Autoambulanca në Tiranë del nga rruga, një i vdekur

Autoambulanca në Tiranë del nga rruga, një i vdekur

Një tjetër aksident i rëndë është shënuar në aksin Fier-Lushnje këtë të hënë.

Një autoambulancë ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka humbur jetën një person, raporton TCH.