Kosovë

Bahtiri rezulton pozitiv me koronavirus

Bahtiri rezulton pozitiv me koronavirus
 

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka rezultuar pozitiv me koronavirusin e ri.

Bahtiri në një postim në Facebook ka treguar se pas disa simptomave është testuar dhe ka rezultuar pozitiv.