INTERAKTIV

Ish-këshilltari i Bidenit: SHBA-ja e VV-ja patën gabime në raportet mes tyre

Pëlqeje KTV Video për të parë video të përzgjedhura nga KOHA
 

Mietek Boduszynski, ish-diplomat dhe ish-këshilltar i presidentit amerikan Joe Biden, ka thënë se Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Lëvizja Vetëvendosje që aktualisht është në pushtet në Kosovë, kanë pasur gabime në të kaluarën në raportet mes tyre.

Në “Interaktiv” të KTV-së, Boduszynski e ka cilësuar rrëfim interesant raportin politik SHBA-VV.