Fashionista

“Jacquemus” shfaq koleksionin e fundit në Kalanë e Versajës

 

Me shfaqjen e tij të fundit në Kalanë e Versajës, Simon Porte Jacquemus është bashkuar me ligat e mëdha. Kendall Jenner dhe Gigi Hadid dolën në pistë të hënën përballë 150 të ftuarve që mbërritën për të parë shfaqjen nga anije të vogla me çadra.

Pjesë e mysafirëve ishin Victoria Beckham, Eva Longoria, Monica Bellucci e të tjerë.