Euro 2020

Kastriot Selmani i mahnitur nga Xherdan Shaqiri

SPORTI TOTAL - KTV
Foto: KTV
 

Futbollisti i FC Llapit, Kastriot Selamni ka pasur vetëm fjalë të mirë për yllin e Zvicrës, Xherdan Shaqirin.

Selmani thotë se Shaqiri ka treguar kualitetin dhe cilësitë të cilat i ka pikërisht në ndeshjen ndaj Turqisë.