Euro 2020

Sommer kthehet te Zvicra

 

Portieri i Zvicrës, Yann Sommer, është kthyer në përfaqësuese, pasi ka vizituar gruan e tij dhe vajzën e tyre të sapolindur në Gjermani.

Sommer ka postuar një fotografi me mesazhin: “Mirë se erdhe në familje motra e vogël NAYLA”.