Euro 2020

Barella thotë se nuk ka xhelozi në ekipin italian

Nicolo Barella (AP)
Foto: AP
 

Nicolo Barella ka folur për entuziazmin te Italia pas fitores 3:0 ndaj Zvicrës. Sipas tij, në ekipin italian nuk ka xhelozi dhe kjo ka ndikim.

Për Italinë ishte fitorja e dhjetë rresht pa gol të pranuar. Dy gola i shënoi Manuel Locatelli, ndërsa një e shtoi Ciro Immobile.