Euro 2020

De Bruyne dhe Witsel mungojnë ndaj Rusisë

 

Kevin De Bruyne dhe Alex Witsel do të mungojnë në ndeshjen e parë të Kampionatit Evropian te Belgjika.

Mesfushori De Bruyne dhe Witsel janë grumbulluar me Belgjikën, por nuk kanë arritur të rikuperohen për takimin me Rusinë.