Sonte në Rubikon debatohet për takimin Trump – Jong un

Sonte në Rubikon debatohet për takimin Trump – Jong un

12 June 2018 14:39

Në Rubikon sonte debat për marrëveshjen e përbashkët mes presidentit amerikan, Donald Trump, dhe atij të Koresë së Veriut, Kim Jong un.

Çka pas nënshkrimit të kësaj marrëveshje? Cilat janë detajet që dihen deri tash? Sa besohet se do të implementohet? Cili duhet të jetë rezultati final i marrëveshjes? A mund të bindet Kim për denuklarizimin?

Për këto dhe më shumë, sonte ndiqni Rubikon me Adriatik Kelmendin me fillim prej orës 20:00.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme