Disa të vrarë në Manhattan të New Yorkut

Disa të vrarë në Manhattan të New Yorkut

31 tetor 2017 21:47

Disa persona janë vrarë pasi një veturë ka hyrë në shtegun e këmbësorëve dhe çiklistëve në Manhattan të New Yorkut.

Policia e New Yorkut ka konfirmuar se përveç shkeljes së disa personave, në lagjen e famshme ka pasur edhe të shtëna me armë.

Policia këtë sulm është duke e trajtuar si sulm terrorist.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme