Botë

Tre të vrarë në sulmin vetëvrasës në një kompani transporti në Greqi

Foto: AP
 

Një burrë ka qëlluar për vdekje tre persona në hapësirat e një kompanie transporti afër Athinës, ka raportuar BBC.

Mediat greke kanë raportuar se i armatosuri ka hyrë në ndërtesë, ka vrarë dy burra dhe një grua dhe më pas ka vrarë edhe veten.