Botë

Katër të vdekur në New York pas një sulmi me thikë, dy prej tyre fëmijë

 

Katër persona, përfshirë dy fëmijë, janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur pas një sulmi me thikë në Queens, New York.

Policia në orët e para të së dielës ka gjetur viktimat në një shtëpi që i ishte vënë zjarri.