Botë

Publikohet videoja kur sulmuesja hyri në shkollë në SHBA dhe qëlloi për vdekje gjashtë persona

 

Policia e Nashville ka publikuar videon e momentit kur një person hyri në një shkollë dhe qëlloi gjashtë persona, duke përfshirë tre 9-vjeçar.

Audrey Elizabeth Hale, e cila ishte sulmuesja, u qëllua pastaj për vdekje nga policia.